PAR LIDOJUMU

Jau izsenis cilvēku ir vilinājis sapnis pacelties spārnos un laisties pāri koku galotnēm, upju līkločiem. Lidošana ar gaisa balonu sniedz šī sapņa piepildījumu, ļaujos saklausīt klusumu, ļauties mierīgām pārdomām un dabas baudīšanu.

Vai dzestrs rīts, vai kluss vakars pirms saules rieta, jau vairāk kā 12 gadus gaisabaloni.lv palīdz šo sapni izdzīvot. Te apkopots galvenais par ko būtu labi Jums padomāt pirms sava lidojuma, un ko mēs par lidojumu vēlamies pateikt.

KUR ES VĒLOS LIDOT?

Brīdī, kad esat izlēmuši lidot ar gaisa balonu, ir svarīga vieta kur jūsu lidojums notiks. Tradicionāli ar gaisa balonu nelido katru nedēļu, tāpēc no svara ir no šī piedzīvojuma paņemt labāko – redzēt ko Jums interesantu. Varbūt tā ir vieta, kur rodamas dzimtas saknes, kur ietas bērnības takas vai arī vēlaties aplūkot skaistākos Latvijas nostūrus.

Mēs, lidojot Latvijā jau daudzus gadus, dalāmies pieredzē un piedāvājam iepazīties ar zīmīgākajām vietām kur lidot. Lasiet vairāk te.

KAS VAR LIDOT AR GAISA BALONU?

Lidojumam ar gaisa balonu nav vecuma ierobežojumu – lido gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan arī seniori, tomēr ir jābūt veselīgai un adekvātai uztverei par savām spējām un veselības stāvokli. Ar gaisa balonu nelido grūtnieces un bērni līdz 6 gadu vecumam. Maziem bērniem vienkārši ātri apnīk, jo grūti noturēt interesi par mierīgu izklaidi un dabas lūkošanu, savukārt vecākiem cerētais lidojuma prieks tā var tikt laupīts.

Pasažieriem, kuriem ir bijusi kāda smagāka kāju / kaulu operācija, sastiepumi aicināsim pašiem lemt par spēkiem stundu nostāvēt kājās

KAD ES VĒLOS LIDOT?

Ja nav jau kāds konkrēts notikums vai datums padomā, mēs aicinām lidot gan ziemā, gan vasarā, gan rudenī un pavasarī. Lidot ar gaisa balonu var jebkurā gadalaikā, ja vien ir piemēroti laikapstākļi. Mēs cenšamies pielāgot lidojumu Jūsu vēlamajam datumam, tomēr laika apstākļu dēļ nevaram garantēt norisi tieši izvēlētajā dienā.

Tāpat jāievēro, ka gaisa baloni lido kad zeme vēl nav uzsilusi vai ir jau pietiekami atdzisusi. Tāpēc lidojums ar gaisa balonu var notikt agri no rīta līdz ar pirmajiem saules stariem (1-2 stundas pēc saules lēkta), vai pievakarē, pāris stundas pirms saules rieta.

KĀDS BŪS MANS LIDOJUMS?

Lai kur un kad Jūs izvēlēsieties lidot ar gaisa balonu, mēs parūpēsimies lai tas būtu labu emociju pilns notikums ko atcerēties vēl ilgi. Atkarībā no jūsu vēlmēm, Jūs varat pievienoties mūsu lidojumos kurus izpildām Rīgas apkārtnē – Siguldā, Tukumā vai Jelgavā. Lidojumā būsim līdz pat 8 pasažieri kopā un mēs piedāvāsim labāko iespējamo laiku kad lidot.

Ja Jums padomā īpašs notikums (visbiežāk – mīļotā cilvēka bildinājums, kāzas) tikai jūsu kompānijai, gaisabaloni.lv izpildīs privātu lidojumu. Lai kur un kad Jūs izvēlēsieties lidot ar gaisa balonu, mēs parūpēsimies lai tas būtu labu emociju pilns notikums, ko atcerēties vēl ilgi.

KĀDI LAIKAPSTĀKĻI NEPIECIEŠAMI?

Lidojumam ir nepieciešams mierīgs laiks, kad nav stipra vēja (vēja stiprums < 5m/s) vai nokrišņi, migla. Lēmumu par to vai laikapstāļi ir atbilstoši pieņem gaisa kuģa pilots, un ne vienmēr dienas vidū koša saule pie debesīm nozīmē ka ir visi priekšnoteikumi sekmīga lidojuma norisei. Ļoti reti, taču lidojums var tikt atcelts arī dažas minūtes pirms plānotās pacelšanās, tāpēc mēs neatlaidīgi sekojam laika prognozēm un apšaubāmās situācijās jau savlaicīgi lidojumu neieplānojam.

CIK MAKSĀ LIDOT AR GAISA BALONU?

Lai arī lidojums balonā nav lēts prieks,  gaisabaloni.lv nodrošina augstāko drošību un labāko apkalpošanu par iespējami zemāko cenu. Vienai personai pievienoties lidojumā izmaksā aptuveni EUR 150. Šīs izmaksas var atšķirties, izvēloties lidojuma vietu un papildus servisus, tāpēc aicinām lietot lidojuma izmaksu plānotāju un uzzināt precīzas sava lidojuma izmaksas!

Pirms lemt par savu lidojumu, Jums var rasties vēl kāds jautājums.
Ik dienu gaisabaloni.lv konsultanti atbild uz jautājumiem un arī Jūsu interese nepaliks bez atbildes!  Prasiet tiešsaistes čatā.

Tāpat, esam sagatavojuši Biežāk Uzdotos Jautājumus (un atbildes), ja esat kautrīgāks un nevēlaties aprunāties. Lasiet un interesējaties!