Lidojumi ar gaisa baloniem

Vai dzestrs rīts, vai kluss vakars pirms saules rieta, tam īpašu sajūtu piešķir lidojums gaisa balonā. Ne velti - jau izsenis cilvēku ir vilinājis sapnis pacelties spārnos un laisties pāri koku galotnēm, upju līkločiem.  Jau vairāk kā 10 gadus  gaisabaloni.lv  palīdz šo sapni izdzīvot, paceļot jūs debesīs un liekot sirdij pukstēt straujāk.
KAS VAR LIDOT AR BALONU

Ar gaisa balonu var lidot ikviens, kurš to vēlas - gan lieli, gan mazi, kam ir Lidojuma Karte. Tomēr neiesakām lidot bērniem jaunākiem par 6 gadiem, kā arī jauniem cilvēkiem līdz 17 gadu vecumam būs nepieciešama pilngadīgas personas pavadība.

Kam atteiksim lidojumu - bērna gaidībās esošām dāmām. Un ja ir bijusi kāda smagāka kaulu operācijas, aicināsim pašiem lemt par spēkiem.KAD VAR LIDOT

Lidot ar gaisa balonu var jebkurā gadalaikā, ja vien ir piemēroti laikapstākļi. Lidojumam ir nepieciešams mierīgs laiks, kad nav stipra vēja vai nokrišņi. Vēl - gaisa baloni lido agri no paša rīta līdz ar pirmajiem saules stariem, vai pievakarē, mirkli pirms saules rieta. Dienas vidū gaisa baloni nelido.

Mēs cenšamies pielāgot lidojumu Jūsu vēlamajam datumam, tomēr laika apstākļu dēļ nevaram garantēt norisi tieši izvēlētajā dienā. Ja ieplānotajā dienā ar laikapstākļiem nepaveicas, tad lidojums tiks pārcelts uz kādu citu datumu.


NEATRADI ATBILDI UZ JAUTĀJUMU?
UZZVANI MUMS - 25 905 509.   PRIECĀSIMIES PASTĀSTĪT!
VAI UZPRASI TE, ČATĀ  

 

KUR IESAKĀM LIDOT

Sigulda un tās apkārtne šobrīd ir populārākā lidojumu vieta Latvijā. Jā, šeit ir daudz ko redzēt - skaisti panorāmas skati Gaujas upes līkloču senlejā, Turaidas pils, Siguldas pilsdrupas un bobsleja trase. Skaidrā dienā var saskatīt arī jūru un Rīgas TV torni!

Kurzemē visbiežāk izvēlas lidot Kuldīgā vai Jelgavā. Dažkārt esam sastopami debesīs arī virs Talsiem, Liepājas, Valmieras, Kokneses.. vārdu sakot – lidojam visā Latvijā!


CIK CILVĒKU BŪS LIDOJUMĀ

Lidojumi notiek lielākās un mazākās cilvēku grupās. Tradicionāli lidojumā ir 4 pasažieri un pilots, taču ja jūs esat lielāka cilvēku grupa (20, 30 vai pat 50 cilvēku), mums ir pieredze organizēt krāšņu lidojumu arī jums visiem kopā!

Ja ir vēlēšanās un iespējas, lidojums var būt privāts tikai jums diviem, vai trīs pasažieriem. Viss ir iespējams, ir tikai jāuzsāk saruna.


CIK MAKSĀ LIDOT

Lai arī lidojums balonā nav lēts prieks,  gaisabaloni.lv nodrošina augstāko drošību un labāko apkalpošanu par iespējami zemāko cenu. Atkarībā no gadalaika, vienai personai lidojums izmaksā EUR 180, bet lidot diviem - EUR 330. Vēl precīzāk deļas labi sarunāt ir uzspiežot šeit, čatā.


 

NOSŪTĪT ZIŅU GAISABALONI.LV

Aizvērt

Paldies, ziņa veiksmīgi nosūtīta!